Pasākumi Ungurmuižā 2018.gadā

Arī šogad Ungurmuiža gaidīs uz daudz dažādiem interesantiem notikumiem! Sekojiet līdzi sīkākai informācijai mūsu mājas lapā un Facebook profilā – https://www.facebook.com/Ungurmuiza/

Par dažiem no tiem varam jau pastāstīt:

IZSTĀDES:

01.04.- 25.06. Daces Saulītes personālizstāde “Vējš un lakstīgalas”. Sākot no 2014.gada māksliniece veido darbus jaunā tehnikā izmantojot krāsu pludinājumus uz audekla, kas atgādina ūdens atspulgus. Tajos var saskatīt gan putnus debesīs un mākoņus, gan ūdensrozes un koku galotnes, gan arī ļauties brīvai fantāzijai un emociju plūdumam. Šī būs mākslinieces 25 personālizstāde.

30.06. – 30.09. “Šonakt atkal manā pilī…” Latvijā pazīstamu un iemīļotu gleznotāju darbu izstāde – veltījums Ungurmuižai un Latvijai. Gleznotājas – Alise Mediņa, Līva Pakalne, Anna Baklāne, Kristīne Kvitka, Jana Nesteroviča, Laima Bikše, Gita Šmite, Zane Lūse, Elizabete Melbārzde, Ilvita Didrihsone, Liene Liepiņa, Ilze Laizāne, Agate Apkalne

KONCERTI:

30.06. Mazie Ungurmuižas operas svētki. Šis gads un koncerts veltīts Latvijai. Godināsim latviešu komponistus, kuri  ietekmējuši valsts tapšanu un kuru mūzika ir daļa no Latvijas kultūras identitātes. Savijot latviešu kamermūziku un opermūziku svinēsim mūsu Latvijas simtgadi. Koncertā skanēs Em.Dārziņa, Jāz.Mediņa, Alfr.Kalniņa. J.Kalniņa, A.Žilinska un Im.Kalniņa, Z. Liepiņa un J. Lūsēna mūzika. Solisti: Dana Bramane, Evita Zālīte, Raimonds Bramanis, Kalvis Kalniņš, Krišjānis Norvelis, LNOB mūziķu trio.

12.08. Kamerkoncerts “Šūbertiāde”. Šogad jau 21.reizi Ungurmuižā gaidīsim Franča Šūberta un viņa laika biedru mūzikas cienītājus!

17.08. Zvaigžņu nakts Ungurmuižā. “Zem zilās debesu bļodas”. Turpinot tradīciju, jau trešo gadu Ungurmuižas restorāns aicina uz nakts restorānu senajā parkā zem zvaigznēm un brīvdabas kino, interesantām darbnīcām bērniem par visuma un fizikas likumiem.