Sajūtu diena Ungurmuižā! 21.oktobrī

Sajūtu diena Ungurmuižā

Ir klāt skaistais, krāsainais rudens. Arī Ungurmuižā! Un, mums ir jauni plāni un jaunas idejas. Šoreiz kaut kas vēl nebijis un nepiedzīvots. Aicinām Tevi pavadīt un izbaudīt brīnišķīgu dienu, kuras ietvaros varēsi palutināt sevi gan garīgi, gan fiziski. Tev būs iespēja gan izkustināt savu ķermeni, gan ļauties savai radošajai mūzai un fantāzijai, gan ieklausīties Riharda Saules ģitāras spēlē.

Turklāt varēsi palutināt arī savas garšas kārpiņas, baudot gardu ēdienu, kuru sarūpēs Ungurmuižas restorāna pavāri.

Šī noteikti būs viena piepildīta un lieliska diena, ko veltīt sev un savām sajūtām un tam īpašajam mirklim, ko sauc par “šeit un tagad”!

Kad?

Jau pavisam drīz, 21. oktobrī, kas pilnīgi noteikti būs fantastiska un saulaina diena, jo, saule jau ir vienmēr, arī tad, kad paslēpusies aiz mākoņiem. J

Kas Tevi sagaida?

Lai sevi pamodinātu un pozitīvi uzlādētu, rīts sāksies ar Hatha jogas praksi. Pēc tam sekos gardas un veselīgas vēlās brokastis, pēc kurām iejutīsimies mākslinieka lomā un zīmēsim savu īpašo mandalu. Gan jogas, gan mandalas nodarbības vadīs un radoši iedvesmos Labo Sajūtu Laboratorijas jogas pasniedzēja Daina Liepiņa.

Baudot garšīgo, vasarā turpat Ungurmuižas dārzos saplūkto, tēju un to pašu brokastu pavāru pagatavotu gardumu, ļausimies Riharda Saules ģitāras skaņām! Mūziķis savos radošajos meklējumos pievērsies dažādiem mūzikas stiliem un žanriem – sākot ar rokmūziku un folku un beidzot ar kompozīcijām simfoniskajam orķestrim, atskaņo gan savas, gan citu autoru radītas kompozīcijas, aranžētas ģitārai un balsij. “Vislielāko prieku man sagādā darbs pie mūzikas, kā domas transformējas un materializējas reālās skaņās. Tā ir maģija, gan komponējot, gan atskaņojot. Es nepieturos pie striktām likumsakarībām un konkrētiem principiem, es ļaujos fantāzijai”.

Dienas gaitas sadalījums:
9:00 – 10:30 Hatha joga kopā ar Dainu Liepiņu
10:45 – 11:45 Gardas vēlās brokastis no restorāna Ungurmuiža
12:00 – 13:00 Riharda Saules ģitāras skaņu baudījums

13:00 – 14:00 Mandalas zīmēšana kopā ar Dainu Liepiņu
14:00 – 15:00 Kūkošana un tējošana
Turpinājumā viss, ko vēlies – pastaigas, sarunas, mājupceļš…

Dalības maksa – 45,- EUR, taču, ja Tu pieteiksies līdz  12. oktobrim, tad dalība 35,- EUR.
Lai pieteiktos šim pasākumam viesmīlīgajā Ungurmuižā, lūdzu aizpildi pieteikumu šeit – vēlos pieteikties!
Papildus informācijainguna.galdina@gmail.com